ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Вантажівка та гусеничний екскаватор

Артикул:10931

LEGO® • Вантажівка та гусеничний екскаватор (10931)
699 грн

Оцінити:

Артикул:
10931
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Містечко
Вік:
2-5
Деталі:
20
Коробка:
282 х 262 х 95
Дата виходу:
Червень 2020

Комплект LEGO® DUPLO® Вантажівка і гусеничний екскаватор 10931 допоможе молодим будівельникам придумати нові ігри. Відтворення історій на будівельному майданчику за допомогою вантажівки, екскаватора і двох робочих дозволить дітям розвинути цінні рухові і когнітивні навички, які залишаться з ними на все життя.

Будівельна іграшка з транспортними засобами і робочими. Дві фігурки робітників, вантажівка з функцією самоскида і екскаватор з обертовим ковшем, одним словом, все, що може знадобитися малюкам та їхнім батькам для виконання уявних будівельних робіт. Керуючи автомобілем та активуючи їх функції для виконання різних робіт на будівельному майданчику, діти будуть розвивати навички ручної праці. У комплект входять іграшкові валуни, які можна завантажити на самоскид. Просто будьте обережні, щоб не розвалити валуни!

Ви шукаєте ідеальну іграшку для малюків і дошкільнят? Будівельна серія LEGO DUPLO була розроблена таким чином, щоб іграшки стимулювали дітей розвиватися і задовольняти їх зростаючі потреби. Набори можна комбінувати, що підсилює корисний ефект веселощів.

  • Вантажівка має висоту близько 11 см, довжина якого становить 14 см і завширшки 7 см, а екскаватор висотою близько 12 см, довжиною 18 см і шириною 7 см - завдяки таким розмірам іграшки зручні для маленьких рук.
  • Батарейки не потрібні. Вантажівка і гусеничний екскаватор LEGO® DUPLO® працюють виключно на уяву дітей, тому творче веселощі може тривати довго!
  • Прості інструкції дозволяють батькам і дітям отримувати максимум задоволення від цієї багатофункціональної іграшки з моменту відкриття коробки.
  • Набори LEGO® DUPLO® призначені для того, щоб розважати, стимулювати і надихати дошкільнят. Діти знайдуть знайомі сцени, цікавих персонажів і блоки, адаптовані до можливостей своїх маленьких рук.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code