ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Океан: міні-субмарина

Артикул:60263

LEGO® • Океан: міні-субмарина (60263)
399 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60263
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Вік:
4-8
Деталі:
41
Коробка:
157 x 141 x 61
Дата виходу:
Червень 2020

З набором LEGO City Океан: міні-субмарина 60263 діти можуть зануритися у світ творчих ігор. Набор включає підводний човен з круглою кабіною і роботизованими маніпуляторами, піратську скриню із скарбами і прекрасну фігурку акули-молота. Таким чином, набір пропонує усе, що треба дітям для фантастичної підводної пригоди.

Комплект серії 4+ включає спеціальний стартовий блок і брошуру з простими інструкціями по зборці, які дозволять дітям гордитися зборкою своїх власних моделей LEGO. У свою чергу, в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів і планшетів ви можете знайти інструкції Instructions PLUS - інтерактивне керівництво по зборці з можливістю масштабування і повороту моделі, завдяки якому зборка стає нескладним завданням.

LEGO City з гордістю підтримує діяльність групи National Geographic Explorers. Наші набори з темою "Океан" - для дітей, це введення в тему захоплюючого дослідження морських глибин. Малюки знайдуть реалістичні морські транспортні засоби та пейзажі, а також цікавих персонажів, які заохочують грати в реальні сценарії.

Що в коробці?

  • Відмінний підводний човен для дослідників, елементи морського дна з піратською скринею і коштовностями, мініфігурка підводника і фігурка акули-молота. Усе, що вам потрібне, щоб досліджувати глибоке море.
  • Підводний човен з сферичною кабіною, що відкривається, гвинтом, що обертається, і рухливими дослідницькими маніпуляторами обов'язково сподобається дітям.
  • Скриня із скарбами містить дорогоцінні елементи, а у акули рухливі щелепи.
  • Готовий підводний човен (з розставленими маніпуляторами) має висоту близько 6 см, довжину 20 см і ширину 6 см

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code