ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дрифт-заїзд із рослиною-піраньєю. Додатковий рівень

Артикул:71365

LEGO® • Дрифт-заїзд із рослиною-піраньєю. Додатковий рівень (71365)
999 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71365
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Mario
Вік:
7-14
Деталі:
217
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Серпень 2020

Продемонструй свої таланти їздити зигзагами з набором «Дрифт-заїзд з рослиною-піраньєю» і додай нові перешкоди до стартового набору LEGO® Super Mario™. Переможи в пустелі Гумбу і Купа-трупу. Застрибни на кубик часу, щоб отримати додаткові хвилини в грі. А тоді постав фігурку LEGO® Mario™ на платформу і влаштуй швидкісний слалом, щоб зібрати монети. Та вважай: якщо налетіти на рослину-піранью, в LEGO Маріо замакітриться в голові!

  • Діти зможуть додати цей чудовий ресурсний набір «Дрифт-заїзд із рослиною-піраньєю» (71365) до стартового набору «Пригоди з Маріо» LEGO® Super Mario™ (71360) і змагатися з друзями в балансуванні на гойдалках.
  • Цей колекційний набір включає в себе збірну модель гойдалок-балансирів з ковзаючою по ним платформою, на яку можна поставити фігурку Маріо LEGO® (не входить в комплект). Для того щоб заробити монети, гравцям потрібно розгойдуватися якомога швидше, але при цьому не потрапити в зуби рослинам-піраньям, що чекають їх на обох кінцях гойдалок.
  • Блок часу, що входить в цей ресурсний набір, надає гравцям шанс заробити додатковий час для проходження ігрового рівня. Модуль також включає в себе фігурки Гумби і Купи Трупи, яких Маріо LEGO® потрібно перемогти, щоб заробити додаткові монети.
  • Цей конструктор LEGO®, що включає в себе 217 кубиків і деталей, стане прекрасним подарунком на день народження або інше свято для дітей у віці від 7 років, надихаючим їх на створення власних унікальних ігрових рівнів і розвиток нових навичок, необхідних для збору монет.
  • Цей модуль розміром 12 см у висоту, 27 см в довжину і 23 см в ширину можна перебудувати і об'єднати зі стартовим набором і різними ресурсними наборами LEGO® Super Mario™.
  • Для творчих ігор з цим конструктором не потрібні батарейки: досить просто об'єднати його зі стартовим набором, що включає в себе фігурку Маріо LEGO®. У набір також входить буклет з зрозумілими інструкціями, завдяки яким діти зможуть зібрати цю модель самостійно.
  • Безкоштовний додаток LEGO® Super Mario ™ включає в себе цифрові інструкції по збірці, круті інструменти перегляду, ідеї для натхнення і творчих ігор і багато іншого. Відвідайте сайт LEGO.com/devicecheck, щоб подивитися список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS.
  • Колекційні набори LEGO® Super Mario ™ допомагають оживити легендарного персонажа і надають дітям і всім шанувальникам цієї популярної гри безмежні можливості для розширення, перебудови, персоналізації і створення самих різних завдань і ігрових рівнів.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code