ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Маріо з пропелером. Бонусний костюм

Артикул:71371

LEGO® • Маріо з пропелером. Бонусний костюм (71371)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71371
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Mario
Вік:
6-14
Деталі:
13
Коробка:
122 x 91 x 47
Дата виходу:
Серпень 2020

Приготуйся до злету з цим класним додатковим пакетом «Маріо з пропелером»! Вдягни фігурку LEGO® Mario™ (не входить до пакету) у спеціальний комбінезон і кепку з пропелером. Костюм з пропелером дозволяє LEGO Маріо піднятися в повітря, під час польоту та збирання монет він видає нові звуки. Вирушай у сповнений пригод політ з LEGO Маріо і перетвори кімнату у велетенський рівень LEGO® Super Mario™!

  • Переведіть гри LEGO® Super Mario™ на новий рівень за допомогою набору підсилень «Маріо з пропелером» (71371), що включає в себе збірний костюм, який наділяє фігурку Маріо LEGO (не входить в комплект) спеціальними здібностями і дозволяє отримати ще більше монет.
  • Костюм спеціально створений для фігурки Маріо LEGO® з стартового набору «Пригоди з Маріо» (71360). Коли Маріо надягає його і злітає в небеса, чути звук пропелера.
  • Виконуючи різні завдання в повітрі, Маріо з пропелером може заробити додаткові цифрові монети і поліпшити рахунок гравців. Дітям сподобається разом з Маріо LEGO® кружляти по вітальні, перетворивши її в ще один рівень гри.
  • Цей набір LEGO®, що включає в себе 13 деталей, стане приголомшливим подарунком на день народження або інше свято для творчих дітей і шанувальників цієї популярної гри в віці від 6 років, за допомогою якого вони зможуть доповнити стартовий набір «Пригоди з Маріо» ( 71360) та ресурсні набори новими унікальними завданнями і ігровими рівнями.
  • Стартовий набір і ресурсні набори також можна доповнити іншими посиленнями для фігурки Маріо LEGO®, в тому числі наборами підсилень «Вогняний Маріо» (71370), «Маріо-кіт» (71372) і «Маріо-будівельник» (71373).
  • Для цього набору LEGO® не потрібні батарейки: просто надягніть цей костюм на фігурку Маріо LEGO з стартового набору, щоб активувати його. У кожній упаковці ви знайдете ілюстрований буклет з інструкціями, завдяки яким діти зможуть зібрати цю модель самостійно.
  • Безкоштовний додаток LEGO® Super Mario™ включає в себе інструменти перегляду, що спрощують зборку, і матеріали для натхнення, а також надає безпечну платформу для обміну ідеями. Відвідайте сайт LEGO.com/devicecheck, щоб подивитися список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS.
  • Колекційні набори LEGO® Super Mario ™ допомагають оживити легендарного персонажа і переносять його пригоди в реальний світ. Їх можна розширювати і перебудовувати, щоб створити безліч унікальних ігрових рівнів, які можна проходити в поодинці або разом з друзями.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code