ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Маріо-кіт. Бонусний костюм

Артикул:71372

LEGO® • Маріо-кіт. Бонусний костюм (71372)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71372
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Mario
Вік:
6-14
Деталі:
11
Коробка:
122 x 91 x 47
Дата виходу:
Серпень 2020

Додай фігурці LEGO® Mario™ (не входить до пакету) котячої спритності з додатковим пакетом «Маріо-кіт»! Вдягни LEGO Маріо у спеціальний комбінезон і кепку, і він почне нявкати й муркотіти. Цей костюм дає Маріо-коту особливе вміння ходити по стінах і збирати монети. Це чудовий спосіб зробити створені тобою рівні LEGO® Super Mario™ ще цікавішими! Няв!

  • Додайте в ігри LEGO® Super Mario™ трохи котячої спритності за допомогою набору підсилень «Маріо-кіт» (71372), що включає в себе збірний інтерактивний костюм для фігурки Маріо LEGO (не входить в комплект).
  • Цей колекційний костюм призначений спеціально для фігурки Маріо LEGO®, що входить в стартовий набір «Пригоди з Маріо» (71360): надівши його, Маріо LEGO буде відтворювати унікальні звуки і показувати унікальні зображення на екрані, вбудованому в його груди.
  • Одягнувши цей костюм, Маріо LEGO® буде муркотіти і нявкати. Крім того, він отримає спеціальні здібності і зможе лазити по вертикальних поверхнях і збирати цифрові монети, щоб поліпшити рахунок гравців.
  • Цей колекційний набір LEGO®, що включає в себе 11 деталей, стане приголомшливим подарунком на день народження або інше свято для творчих дітей і шанувальників цієї популярної гри в віці від 6 років, за допомогою якого вони зможуть доповнити стартовий набір «Пригоди з Маріо» (71360) та ресурсні набори новими унікальними завданнями і ігровими рівнями.
  • Стартовий набір і ресурсні набори також можна доповнити іншими посиленнями для фігурки Маріо LEGO®, в тому числі наборами підсилень «Вогняний Маріо» (71370), «Маріо з пропелером» (71371) та «Маріо-будівельник» (71373).
  • Для цього набору LEGO® не потрібні батарейки: просто надягніть цей костюм на фігурку Маріо LEGO з стартового набору, щоб активувати його. У кожній упаковці ви знайдете буклет з ілюстрованими інструкціями, завдяки яким діти зможуть зібрати цю модель самостійно.
  • Безкоштовний додаток LEGO® Super Mario™ включає в себе інструкції по збірці і матеріали для натхнення, а також надає безпечну платформу для обміну ідеями. Відвідайте сайт LEGO.com/devicecheck, щоб подивитися список сумісних пристроїв на базі ОС Android і iOS.
  • Набори LEGO® Super Mario ™ допомагають оживити легендарного персонажа і переносять його пригоди в реальний світ. Їх можна доповнювати і перебудовувати, щоб створювати нескінченні ігрові рівні і насолоджуватися їх проходженням в поодинці або разом з сім'єю або друзями.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code