ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дерево бонсай

Артикул:10281

LEGO® • Дерево бонсай (10281)
1949 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10281
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Creator
Категорія:
Моделі Expert
Вік:
18+
Деталі:
878
Коробка:
262 x 382 x 70,5
Дата виходу:
Січень 2021

Насолоджуйтеся прекрасним хобі-проектом, створюючи модель дерева бонсай LEGO® зі змінними зеленим листям і рожевими квітками сакури.

Дайте волю своєї творчості і поринете в мистецтво бонсай з цим прекрасним деревом бонсай LEGO®. Цей проект - ідеальний спосіб внести спокій і умиротворення під час будівництва. Відзначайте пори року, замінюючи рожеві квіти зеленим листям. Дайте волю своїй уяві, створюючи квіти і свою унікальну експозицію з горщиком і підставкою.

Мистецтво бонсай століттями захоплює уяву любителів дерев. Тепер ви можете вивчити це древнє мистецтво за допомогою набору для складання моделі дерева бонсай LEGO®. Насолоджуйтеся почуттям спокою, формуючи модель дерева бонсай з зеленим листям або рожевими квітами сакури. Можна легко змінювати форму крони, щоб створити абсолютно новий вид дерева. Придивіться до рожевих квіток - ви бачите крихітних жаб, що становлять кожну квітку? Модель LEGO Дерево Бонсай поставляється з прямокутним горщиком і гратчастою ​​підставкою LEGO з імітацією дерева. Створіть красивий експонат, який займе почесне місце в будь-якому будинку або офісі.. Будь то подарунок на день народження коханій людині або для вас самих, цей набір обов'язково вразить уяву своєю красою. Будучи частиною ботанічної колекції LEGO для дорослих, модель включає елементи листя, виготовлені з пластику на рослинній основі, виробленої з використанням екологічно чистого цукрового очерету.

• Набір для складання моделі LEGO® Bonsai Tree 10281 - це унікальний подарунок або цікавий проект для всіх, хто любить дерева бонсай, рослини або творчо будує з деталей LEGO.
• Включає змінні деталі, тому ви можете прикрасити модель дерева бонсай класичними зеленим листям або яскравими рожевими квітами сакури.
• Зверніть увагу на милу жабу, заховану в рожевой квітці. З прямокутним горщиком і підставкою LEGO® з імітацією дерева легко зібрати елегантне дерево.
• Це дерево бонсай LEGO® ідеально підходить для дорослих, яким подобаються цікаві будівельні проекти LEGO. Набір також стане відмінним подарунком на день народження і не тільки для любителів бонсай або тих, хто любить творчі проекти.
• Розміри більше 18 см у висоту, 21 см в довжину і 20 см в ширину.
• Шанувальникам LEGO® сподобається відкривати для себе абсолютно новий спосіб будівництва, оскільки вони досліджують несподівані форми і кольори в цьому наборі «Дерево бонсай».
• Дерево бонсай LEGO® входить в ботанічну колекцію LEGO. У цій революційної колекції використовуються кілька елементів з пластику на рослинній основі, виробленого з екологічно чистого цукрового очерету.


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code