ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Прапор гуртожитку Рейвенклов

Артикул:76411

LEGO® • Прапор гуртожитку Рейвенклов (76411)
1399 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
76411
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Harry Potter
Вік:
9-16
Деталі:
305
Коробка:
191 x 262 x 61
Дата виходу:
Березень 2023

Шанувальники Гаррі Поттера демонструють гордість гуртожитку Рейвенклов завдяки цьому прапору LEGO® Harry Potter™, що складається з кубиків (76411). Він має плитку з тисненням герба Рейвенклов і вішак для його розміщення на стіні. Прапор також відкривається, щоб показати чарівне втілення загальної кімнати гуртожитку Рейвенклов зі столом, книгою, двома кріслами й двома лампами, а також діадемою Рейвенклов. Випукла задня панель, що висувається, створює магічні 3D ефекти, як-от ілюзія глибини черезвікна й мерехтіння полум'я в каміні. Оживіть сцени завдяки мініфігуркам Чо Чанґ, Луни Лавґуд і Майкла Корнера, а також корнуольським ельфам.

Колекційна іграшка.
Цей портативний набір LEGO Harry Potter стане неймовірним подарунок на кожен день для дітей від 9 років і одним з чотирьох колекційних прапорів гуртожитків Гоґвортсу.

Зробіть крок у новий світ конструювання.
Подаруйте юним дослідникам легку й інтуїтивну будівельну пригоду з допомогою додатку LEGO Builder. У ньому діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес.

  • LEGO® Harry Potter™ Flag of Ravenclaw™ (76411) – цей збірний прапор дозволяє дітям показати свою вірність Рейвенклам. Повісьте його або відкрийте, щоб грати в детальній загальній кімнаті.
  • Містить три мініфігурки студентів Ravenclaw™ - Чо Чанг™, Луну Лавгуд™ і Майкла Корнера, а також корнуольського біса та чарівні палички.
  • Автентичні деталі. На прапорі зображено герб Будинку Рейвенклов™, який відкривається, відкриваючи загальну кімнату зі столом, який можна складати, книгою, 2 сидіннями та 2 лампами та тіарою Ровіни Рейвенклов.
  • Чарівні 3D-ефекти - лінзоподібний масив створює ілюзію глибини в картині Rowena Ravenclaw™, а також рухомих хмар і мерехтливого полум'я в каміні.
  • Веселий подарунок на кожен день - шанувальники Harry Potter™ віком від дев'яти років будуть зачаровані, коли отримають цей набір із 305 предметів на день народження чи свято.
  • Розваги в дорозі - висота прапора 20 см, ширина 13 см і глибина 3 см, тому діти легко покладуть його в рюкзак і візьмуть з собою в дорогу.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code