ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Єдиноріг

Артикул:10953

LEGO® • Єдиноріг (10953)
299 грн

Оцінити:

Артикул:
10953
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
1.5-5
Деталі:
8
Коробка:
170 x 185 x 125
Дата виходу:
Січень 2021

Цей милий одноріг дозволяє займатися з малюком творчими іграми і учити його розпізнавати форми і кольори. Можливості гри і навчання безмежні: з гладкими фігурами легко впоратися маленькими дитячими руками, і їх можна брати, прикріплювати і прибирати з вагонів, що котяться. Щоб було ще цікавіше, діти можуть об'єднати потяг з іншими іграшками LEGO® DUPLO® на колесах.
Здивуєте свого малюка цим милим і барвистим набором "Мій перший Єдиноріг" LEGO® DUPLO® (10953). У цьому універсальному наборі є елементи, ідеально відповідні для маленьких дитячих рук, які можна брати, поміщати і тягнути.
Одноріг для навчання і гри.
Захопіть малюка творчою грою, в якій він розвиватиме базові навички зборки і вчитиметься розпізнавати форми і кольори. Потяг з відповідними для найменших гравців деталями, які можна знімати і прикріплювати до вагонів, відкриває безліч можливостей для гри. У наборі є картки з моделями у натуральну величину, так що діти можуть збирати кубики, прикладаючи їх до картинки, а батьки допоможуть розібратися в кольорах і формах. Потяг з'єднується з іншими іграшками DUPLO на колесах.
Практичні повчальні іграшки для малюків.
Іграшки LEGO DUPLO - це веселощі без меж, самовираження і веселе навчання для дошколят. З наборами DUPLO батьки можуть приєднатися до гри і спостерігати за найважливішими етапами розвитку своїх малюків.

  • Здивуєте свого малюка цим милим і барвистим набором "Мій перший Єдиноріг" LEGO® DUPLO® (10953). У цьому універсальному наборі є цікаві форми, ідеально відповідні для маленьких дитячих рук, які можна брати, поміщати і тягнути.
  • Містить Єдиноріга для зборки, 2 зірки, веселку і 2 "вагончики" з колесами, щоб їх катати. У всіх об'єктів згладжені кути, і вони ідеально підходять для того, щоб брати і ставити їх маленькими руками.
  • Граючи з батьками або опікунами, діти розвивають навички дрібної моторики і вчаться розпізнавати форми і кольори.
  • Це чудовий і міцний ігровий набір - відмінний подарунок для дитини у віці від 18 місяців на день народження, Новий рік або просто так.
  • Розміри: більше 13 см у висоту, 23 см в довжину і 6 см завширшки. Ідеально підходить для маленьких дитячих рук.
  • Включає картки із зображеннями моделей у натуральну величину. Діти можуть збирати моделі, прикладаючи кубики до картинки, а батьки або опікуни допоможуть їм більше дізнатися про кольори і форми.

 


Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code