ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Прозорі кубики для творчості

Артикул:11013

LEGO® • Прозорі кубики для творчості (11013)
1349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
11013
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Classic
Вік:
4-8
Деталі:
500
Коробка:
222 x 262 x 95
Дата виходу:
Січень 2021

Додайте блиску дитячим моделям LEGO® завдяки набору із прозорими кубиками для творчості серії LEGO Classic, до якого входять прозорі елементи LEGO різних кольорів. Діти можуть обрати одну з 8 блискучих моделей, від чарівника із зіллям до робота, що подає чай. Завдяки додатковим кубикам у коробці діти можуть скласти все, що підкаже уява, та розвивати під час гри і конструювання важливі у майбутньому навички.
Ідеальна іграшка для будівельників від чотирьох років.
У цей набір входять вісім модельних ідей: два птахи, лев, черепаха, робот, єдиноріг і чарівник, рибка з сценою з кораловим рифом. За допомогою простих порад і цифрових інструкцій діти можуть радіти створенню іграшок LEGO своїми руками.

  • Цей надихаючий набір з 500 елементів, включаючи прозорі і класичні кубики LEGO®, очі і колеса, дозволяє зібрати як мінімум вісім моделей.
  • Що в коробці? Діти знайдуть усе необхідне, щоб побудувати двох птахів, лева, черепаху, робота, єдіноріга, чарівника із столом для зелий і рибу серед коралів, а також додаткові кубики LEGO®, щоб пробудити свій творчий потенціал!
  • Створення і гра з вісьмома моделями з набору LEGO® Classic Creative Transparent Bricks (11013) - це тільки початок - у дітей є цілий всесвіт для творчості, який можна досліджувати!
  • Вражаючий подарунок на Новий рік, день народження або будь-який інший день для початківців будівельників LEGO®, а також хлопчиків і дівчаток, які хочуть доповнити свою колекцію моделей Лего.
  • 500 простих і прозорих кубиків LEGO® - гарантія того, що дитяча уява розвинеться з максимальною швидкістю. Набір також можна комбінувати з іншими оригінальними іграшками LEGO® для отримання додаткового задоволення!
  • У коробці ви знайдете кубики, упаковані в мішечки, - кожен з них містить елементи LEGO®, необхідні для створення двох моделей.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code