ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Кораловий риф

Артикул:21164

LEGO® • Кораловий риф (21164)
359 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
21164
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Minecraft
Вік:
7-14
Деталі:
92
Коробка:
141 x 122 x 61
Дата виходу:
Січень 2021

Приєднуйся до Алекс на дні океану Minecraft™ у пошуках скарбів, схованих серед кольорових коралових рифів. Привітайся з двома дружніми рибками фугу. Поверни великий жовтий камінь – і з’явиться скриня зі скарбами. Що ж усередині? Лише риба… і перлина! Обережно! До тебе наближається утопленик! Чи вдасться Алекс перемогти зомбі та вберегти скарб? Вирішувати тобі.

  • "Кораловий риф LEGO® Minecraft™" (21164) - це модель для усіх любителів Minecraft, яка утілює в життя підводні пригоди з гри для нових будівель з кубиків LEGO.
  • Набор LEGO® Minecraft™, в якому ви знайдете популярного персонажа з гри Алекс, її водолазний шолом, чарівні штани і меч, а також утопленика, 2 иглобрюхов (звичайного і такого, що надувся) і аксесуари.
  • Діти приєднуються до Алекс, відважної героїні зі світу Minecraft, яка занурюється в глибини океану Minecraft, щоб відшукати захований серед барвистих коралових рифів клад і битися з утоплеником, що несподівано напав.
  • Для дітей від 7 років. Порадуйте гравців в Minecraft™ набором, що дозволяє зібрати світ Minecraft в реальності. Ідеальний сюрприз для гравців, які хочуть вивести своє захоплення Minecraft на новий рівень.
  • Розміри моделі : більше 7 см у висоту, 10 см завширшки і 10 см в глибину - вона досить маленька для того, щоб з нею грати, і досить велика, щоб стати вражаючою прикрасою.
  • Барвистий кораловий риф рясніє справжніми деталями з Minecraft і приголомшливими аксесуарами - наприклад, тут є скриня із скарбами, яка відкривається, виявляючи на світло рибку і перлину.
  • Цей набір LEGO® Minecraft™ міцний, його легко збирати заново і можна комбінувати з іншими наборами з серії LEGO Minecraft.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code