ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дракон джунглів

Артикул:71746

LEGO® • Дракон джунглів (71746)
1399 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71746
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
8-14
Деталі:
506
Коробка:
382 x 262 x 56
Дата виходу:
Березень 2021

Дітям сподобається відтворювати захоплюючі сцени з серіалу LEGO® NINJAGO® за допомогою супер крутого набору «Дракон джунглів» (71746). Надзвичайно рухливі крила, ноги і хвіст фігури, щелепи, що відкриваються і закриваються, а також сідло для вершника ніндзя надихнуть дітей на гру в захоплюючому світі уяви.

Класна іграшка-ніндзя для дітей!

У набір входить дракон і чотири міні-фігурки: Ллойд, Зейн, ПулЕрік і Хранитель Гуркоту. Всі вони озброєні, щоб діти могли розігрувати битви за амулет бурі. У комплекті також є серфборд з шутерами, щоб битва стала ще більш епічною.

Вражаючий подарунок.

Іграшки з серії LEGO NINJAGO - це відмінний подарунок, що дозволяє зануритись у світ захопливих пригод, сміливих героїв і епічних битв з лиходіями. В набори входять різноманітні моделі, в тому числі дракони, літаки та інші механізми.

  • Набір «Дракон джунглів» із серії LEGO® NINJAGO® (71746) включає ефектного рухомого дракона, з яким можна відтворювати пригоди героїв серіалу або придумувати власні.
  • У набір входять чотири міні-фігурки персонажів з серіалу LEGO® NINJAGO®: Ллойд, Зейн, ПулЕрік і Хранитель грому. Всі вони озброєні, щоб діти могли розігрувати захоплюючі битви.
  • Фігурка дракона має рухливі крила, ноги і хвіст, щелепи, що відкриваються і закриваються,  і знімне сідло для воїна-ніндзя, щоб осідлати дракона в битві.
  • У комплект входить класна дошка для серфінгу з вітрилом і шутером. Битва розгориться не на жарт!
  • Цей ефектний набір стане відмінним подарунком на будь-яке свято для всіх шанувальників творчості і ніндзя. Іграшка призначена для дітей від восьми років.
  • Висота дракона 15 см, довжина 30 см, ширина 17 см. Між битвами він може служити ефектною прикрасою дитячої кімнати, справляючи враження на гостей.
  • Інші набори NINJAGO®, дизайн яких створювався за мотивами серіалу про ніндзя: «Мотоцикл Ллойда для джунглів» (71745), «Село Хранителів» (71 747) і «Морська битва на катамарані» (71748).

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code