ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Сільськогосподарський трактор і догляд за тваринами

Артикул:10950

LEGO® • Сільськогосподарський трактор і догляд за тваринами (10950)
599 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10950
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Ферма
Вік:
2-5
Деталі:
27
Коробка:
222 x 262 x 95
Дата виходу:
Березень 2021

Дайте малюкові набір LEGO® DUPLO® Сільськогосподарський трактор і догляд за тваринами (10950), щоб він міг придумувати нескінченні історії про роботу на фермі і догляді за тваринами, одночасно проявляючи свої творчі здібності і розвиваючи важливі навички.

Вчитися під час гри.

Спільна гра на фермі стане відмінним досвідом для дітей та батьків. В коробці малюки знайдуть фігурки фермера і дитини, а також двох симпатичних овець і трактор з причепом, повним інструментів, а гра з вихователями, які годують тварин, допоможе їм розвинути ручні, соціальні та емоційні навички.

Практичні розвиваючі іграшки для малюків.

Набори LEGO DUPLO надають дошкільнятам інструменти для вільної гри, самовираження і навчання, а також дозволяють батькам пережити особливі моменти, беручи участь в розвитку своїх дітей.

  • У набір LEGO® DUPLO® Сільськогосподарський трактор і догляд за тваринами (10950) входять трактор і вівці - все, що потрібно дошкільнятам для розвитку своєї уяви і навчання в грі.
  • У набір входять трактор з причепом, дві овечки та фігурки фермера і дитини - все зроблено так, щоб дітям було комфортно грати. Також набір включає дерево, сільськогосподарські інструменти і тюк сіна.
  • Граючи роль фермерів, які приносять сіно і годують овець, діти розвивають ручні навички та соціальну поінформованість.
  • Ідеальний подарунок на Новий рік, день народження або без особливого випадку для дітей, які люблять трактори, тварин і творчі ігри.
  • Довжина трактора становить понад 15 см, а висота дерева - понад 11 см. Набір легко комбінувати з іншими іграшками LEGO® DUPLO®, щоб відтворити життя на фермі.
  • Щоб зробити збірку і гру ще більш захоплюючими, набір поставляється з інструкціями по збірці з кумедною історією з зображеннями моделей.
  • Набори LEGO® DUPLO® спеціально розроблені для зручності маленьких рук. Вони заохочують розвиваючу гру без сценарію, в якій батьки можуть брати участь разом зі своїми дітьми.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code