ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Пригодницький фургон Ельзи

Артикул:41166

LEGO® • Пригодницький фургон Ельзи (41166)
1099 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
41166
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Disney
Категорія:
Disney Princess
Вік:
4-8
Деталі:
116
Коробка:
260 x 190 x 60
Дата виходу:
Жовтень 2019

Подаруйте своїй дитині можливість відтворити чарівні сцени з мультфільму «Крижане серце - 2» Disney з набором «Пригодницький фургон Ельзи» LEGO® l Disney (41166). Цей захоплюючий і простий в збірці конструктор LEGO 4+ з конем і каретою спеціально призначений для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку і включає персонажів Disney, фігурку оленяти LEGO, а також спеціальну Базову пластину, завдяки якій навіть діти, які тільки починають конструювати, зможуть самостійно зібрати будівлі, транспорт та інші моделі. 

Вхідне в комплект просте керівництво допоможе юним шанувальникам мультфільму зрозуміти мету кожного етапу зборки і розвинути уяву і впевненість у власних силах, щоб зробити перші кроки в конструюванні з кубиків LEGO в зрозумілому і знайомому їм світі Disney. Гра з конструктором LEGO стане ще більш захоплюючою з інструкціями PLUS, доступними в додатку LEGO Life для смартфонів і планшетів. Прості у використанні і інтуїтивно зрозумілі інструкцііпо збірці дозволяють збільшувати, повертати і візуалізувати модель за допомогою спеціального відслідковує режиму в процесі складання. Інструкції PLUS підходять і для маленьких користувачів конструкторів LEGO, допомагаючи їм збирати моделі і розвиваючи впевненість в своїх силах. 

Цей ігровий набір за мотивами «Крижаного серця - 2» Disney для шанувальників мультфільму будь-якої статі і віку містить міні-лялечку, а також 2 фігурки оленів LEGO. 

 • Захоплюючі і прості в збірці набори LEGO® 4+ спеціально призначені для дітей молодшого шкільного віку, щоб допомогти їм розвинути впевненість в собі, виконуючи прості інструкції по збірці, і ідеально підходять для початку конструювання з кубиків LEGO.
 • Включає міні-лялечку Ельзи з «Крижаного серця» і 2 фігурки оленів LEGO®: Свена і оленяти.
 • У набір входять візок Ельзи, що вміщають 2 міні-лялечки, упряжку для Свена, стійло з коритом з водою і багаттям, годівницю з сіном і місце для пікніка.
 • Візок з оленем Свеном збирається на спеціальній Базовою пластині, завдяки якій ваша дитина швидко навчиться конструювати і з головою порине в пригоди в дивовижному світі «Крижаного серця» LEGO® l Disney.
 • Додаткові елементи: морква, печиво, коробка з печивом, маршмеллоу і кисть.
 • Набори LEGO® 4+ відкривають перед вашою дитиною двері у величезний світ улюблених персонажів мультфільмів, телепередач і повсякденних ігор.
 • Набори LEGO® 4+, раніше випускалися під маркою LEGO Juniors, сумісні з усіма наборами LEGO для творчого конструювання.
 • Конструктор з Ельзою з «Крижаного серця» стане ідеальним подарунком для дітей.
 • У додатку LEGO® Life ви знайдете інтуїтивно зрозумілі інструкції по збірці PLUS. Прості у використанні функції збільшення і повороту зображень, а також режим відстеження допоможуть візуалізувати моделі в процесі складання, завдяки чому з наборами LEGO можуть грати навіть найменші діти.
 • Поєднуйте з набором «Експедиція Анни на каное» LEGO® l Disney Frozen II (41165), щоб впустити в світ ще більше магії «Крижаного серця».
 • Розміри візка з оленем Свеном: більше 7 см у висоту, 21 см в довжину і 12 см в ширину.
 • Розміри стійла: більше 6 см у висоту, 8 см в довжину і 6 см в ширину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code