ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Людина-Павук у лабораторії Доктора Восьминога

Артикул:10783

LEGO® • Людина-Павук у лабораторії Доктора Восьминога (10783)
999 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10783
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Super Heroes
Категорія:
Marvel™
Вік:
4-8
Деталі:
131
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2022

Викликаємо усіх слінгерів! Вривайся у вир подій, щоб врятувати приятеля Павука робота-павука Trace-E з лап Доктора Восьминіг. Поспішай до лабораторії з Павуком на його автомобілі. Ухиляйся від лазерних променів, які злий доктор вистрілює зі свого грізного робота. Вирвися з потужної роборуки. Звільни Trace-E з клітки, коли Павук-привид саме вистрілює рожеву павутину, щоб повалити Доктора Восьминііг та робомонстра.

Знаєте юного любителя пригод, який шаленіє від Людини-Павука? Порадуйте його набором «Людина-павук в лабораторії лікаря восьминога» LEGO® Marvel Spidey And His Amazing Friends (10783), створеним за мотивами нового серіалу Marvel Studios про Людину-павука. У цей повний функцій ігровий набір входять автомобіль Павука людини, лабораторія і робот Доктора Восьминіг, а також три мініфігурки. Діти віком від 4 років зможуть розіграти власні захоплюючі історії порятунку та битися з Доктором Восьминіг, щоб урятувати свого друга, робота-павука.
 
Складання - це просто. Поряд із веселими пригодами цей набір LEGO 4+ допомагає маленьким супергероям навчитися будувати. У наборах 4+ є стартові модулі для прискорення будівництва, а з кожного пакета з кубиками збирається персонаж і модель, тому діти зможуть відразу ж почати гру в супергероїв. Для дорослих набори 4+ це ще й веселий спосіб розділити задоволення з дітьми. Однак якщо дорослі теж тільки знайомляться зі складанням з кубиків LEGO, то діти можуть взяти керування на себе: у цьому наборі LEGO Marvel є проста інструкція в картинках, що ідеально підходить для дітей, які ще не вміють читати.
 
  • Весела гра для дітей від 4 років - порадуйте юних шанувальників Людини-павука цією битвою з Доктором Восьминіг за мотивами нового телешоу Disney+ про Людину-павука.
  • Варіанти для початку гри — у наборі «Людина-павук в лабораторії лікаря восьминога» LEGO® Marvel Spidey And His Amazing Friends (10783) є три мініфігурки, робот-павук, лабораторія, іграшкова вантажівка для складання та рухомий робот.
  • Грайте та врятуйте ситуацію — діти об'єднують зусилля з Людиною-павуком та Павуком-примарою, щоб врятувати Трейс-І з лабораторії злісної Докторкі Восьминіг.
  • У лабораторії є тюремна камера та робот, щоб ловити супергероїв.
  • Подарунок для дошкільнят LEGO® Marvel – подаруйте набір дітям віком від 4 років, які люблять новітні іграшки супергероїв для складання, мініфігурки Людини-павука та потужні іграшкові вантажівки.
  • Динамічна гра - мініфігурки можуть піднятися на ліси, щоб атакувати павутинням, а робот хапає своєю рукою балони з енергією Доктора Восьминіг або супергероя, що зазівався.
  • Розміри – лабораторія має висоту понад 12 см та довжину 12 см, а автомобіль – висоту понад 3 см та довжину 8 см, а робот – висоту понад 6 см та довжину 9 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code