ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Веселе купання: Плаваючий потяг із тваринами

Артикул:10965

LEGO® • Веселе купання: Плаваючий потяг із тваринами (10965)
689 грн

Оцінити:

Артикул:
10965
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
1-4
Деталі:
14
Коробка:
354 x 191 x 91
Дата виходу:
Січень 2022

Створіть розваги з тваринками у ванній вашого малюка з цим милим бегемотиком, качкою та білим ведмедем. Три тварини сидять у різнокольорових плаваючих кільцях, які відокремлюються. У наборі також є відро для миття тварин та хмаринка, з якої падає дощ. Кільця відкриваються для легкого очищення, тож цю універсальну розвиваючу іграшку легко тримати в гігієнічній чистоті після кожного купання.

Набір «Веселе купання: Плаваючий потяг із тваринами» LEGO® DUPLO® (10965) — це розвиваюча іграшка для ванної для малюків, що легко миється, у віці від 18 місяців.
 
Іграшка, що плаває і легко миється для купання. Зробіть купання малюка ще веселіше з цим милим бегемотом, качечкою та білим ведмедем. Троє тварин сидять у плавальних колах різного кольору, які кріпляться одна до одної. Тут є відро, щоб мити тварин, та хмара, з якої йде дощ. Закруглені гачки дозволяють дітям легко з'єднувати та роз'єднувати кола, і за допомогою цих гачком можна приєднати кола з наборів «Пригоди у ванній: Червона панда на плоту» (10964) та «Пригоди у ванній: плавучий острів для звірів» (10966) (набори продаються окремо). Кожне коло легко відкривається для ополіскування, так що вам просто підтримуватиме чистоту від купання до купання.
 
Навчання у грі для малюків. Батьки можуть розділити з дітьми дорогоцінні віхи розвитку, адже іграшки LEGO DUPLO - це відкриті веселощі, самовираження та радісне дослідження в руках маленьких дітей.
 
  • Універсальна іграшка для ванної – яскравий набір «Веселе купання: Плаваючий потяг із тваринами» LEGO® DUPLO® (10965) від купання до купання надає ігрові можливості для навчання.
  • Тварини для збирання - в цей ігровий набір входять бегемот, качка і білий ведмідь, а також відро, хмара і 3 плавальні кола, які відкриваються для швидкого та легкого очищення.
  • Розвивальна розвага - малюки з'єднують по 2 кубики, щоб зібрати кожну тварину, а потім поміщають їх у плавальні кола.
  • Зручні для малюків кола з'єднуються, роз'єднуються та пускають бульбашки, плаваючи по воді.
  • Подарунок для дошкільнят – цей практичний ігровий набір стане чудовим подарунком на день народження або з іншого приводу для малюків віком від 18 місяців.
  • Універсальний плаваючий поїзд — ця іграшка для малюків налічує понад 11 см заввишки, 46 см завширшки та 11 см завглибшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code