ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Monster Jam™ Megalodon™

Артикул:42134

LEGO® • Monster Jam™ Megalodon™ (42134)
779 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
42134
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Technic
Вік:
7-14
Деталі:
260
Коробка:
262 x 141 x 91
Дата виходу:
Січень 2022

Приготуйся поринути у вражаючі пригоди на вантажівці-монстрі поруч з найбільшою у світі акулою з цим набором LEGO® Technic Monster Jam™ Megalodon™. Натхненна мегалодоном, ця вантажівка готова до бою! Виконуй вражаючі стрибки та використовуй функцію відтягування назад, щоб відправити свою вантажівку на перегони — як справжню вантажівку-монстра. Потім перетвори свою модель на гоночну машину з низьким кузовом, черпаючи натхнення з містичної луски.

Набір Megalodon™ LEGO® Technic (42134) для дітей віком від 7 років дозволяє зібрати реалістичну копію улюбленої шанувальниками Monster Jam™ вантажівки з інерційним механізмом. У вантажівки знайоме забарвлення та реалістичні кольори, і він сповнений деталей, які зможуть вивчити діти. Інерційний механізм забезпечує захоплюючу гру: діти відправляють вантажівку в гонку та виконують круті трюки. Коли монстр-трак котиться вперед, плавники акули рухаються, а грізні зуби акули та великі шини додають додаткову реалістичність для багатьох годин веселощів.
 
Динамічна іграшка «2 в 1» із функцією дії. Коли підходить час для нового випробування, ця іграшкова вантажівка «2 в 1» перезбирається у занижену гоночну машину «Луска». Зовнішність цього боліда навіяна образом міфічного морського чудовиська, і в ньому поєднується акула і кальмар, створюючи картину, що вселяє жах. Інерційний механізм дозволяє влаштувати швидкісну гру.
 
Надихаючи інженерів завтрашнього дня. Збірні моделі машин LEGO Technic виглядають і працюють як справжні, так що ці набори можуть стати для шанувальників LEGO захоплюючим введенням в інженерну справу та механіку.
 
  • Захоплююча збірка монстр-траку - дітям сподобається збирати і ганятися на цьому іграшковому монстр-траку Monster Jam Megalodon LEGO Technic (42134). Завдяки інерційному механізму ця іграшка «2 в 1» забезпечить години захоплюючої гри.
  • Інтерактивна гра - використовуйте інерційний механізм, щоб відправити вантажівку в гонку, а потім відтворіть круті трюки на монстр-траку.
  • Іграшка 2 в 1 — веселощі не зупиняються, адже діти можуть перебудувати монстр-трак у занижену гоночну машину «Луска», вигляд якої навіяний іншим легендарним морським чудовиськом.
  • Ідеально підходить для хлопчиків та дівчаток у віці від 7 років – цей набір стане відмінним введенням у складання та інженерну справу для юних шанувальників монстр-траків. Це чудовий подарунок на день народження для шанувальників Monster Jam™.
  • Могутня модель – висота вантажівки Megalodon™ становить понад 13 см, довжина – 24 см, а ширина – 13 см, що робить цю збірну модель ідеальною для творчої гри.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code