ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Каскадерський мотоцикл-ракета

Артикул:60298

LEGO® • Каскадерський мотоцикл-ракета (60298)
259 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60298
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
5-10
Деталі:
14
Коробка:
90 x 120 x 45
Дата виходу:
Січень 2021

Підніміть дитячу гру в небеса з набором «Каскадерський мотоцикл-ракета» LEGO® City (60298), в якому є неймовірний мотоцикл, що працює від крутня, для трюків, а також персонаж з серіалу «ЛЕГО Сити. Пригоди» Ракетний Гонщик — ідеальна комбінація для видовищного каскадерского представлення.

Захоплююча зборка і гра для дітей у віці від 5 років.

У цьому ігровому наборі знаходиться просте у використанні керівництво, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів ипланшетов для нього є інструкції Instructions PLUS. Це інтерактивне керівництво по зборці з функціями масштабування, обертання і перегляду допомагає юним прихильникам LEGO стати майстрами будівництва!

Зробіть дітей зірками шоу!

Каскадерские набори з серії LEGO City Stuntz пропонують дітям відправитися в самий центр історії : в їх розпорядженні мотоцикли з крутнями, круті автомобілі, реалістичні будівлі і веселі персонажі, які надихають на творчу ролеву гру по реальних подіях. Об'єднуйте набори зі всесвіту LEGO® City Stuntz для грандіозних представлень із запаморочливими трюками!

  • Допоможіть дитячій уяві злетіти у висоту з набором «Каскадерський мотоцикл-ракета» LEGO® City (60298), в якому є мотоцикл з крутнем, а також зухвалий літаючий каскадер Ракетний Гонщик з серіалу «ЛЕГО Сити».
  • Що в коробці? Усе, що треба дітям, щоб зібрати приголомшливий каскадерский мотоцикл з крутнем і мініфігурку персонажа серіалу «ЛЕГО Сити. Пригоди» Ракетного Гонщика.
  • Діти розганяють каскадерский мотоцикл, щоб запустити крутень, а потім відпускають його для приголомшливих стрибків і повітряних трюків.
  • Іграшка «Реактивний трюковий мотоцикл» LEGO® City — це відмінний подарунок на Новий рік, день народження або просто без приводу для любителів каскадерів і дітей у віці від 5 років.
  • Розміри реактивного мотоцикла в зібраному виді: більше 3 см у висоту, 6 см у довжину і 2 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code