ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Гоночні автомобілі

Артикул:10947

LEGO® • Гоночні автомобілі (10947)
1699 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10947
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
2-5
Деталі:
44
Коробка:
540 x 282 x 78
Дата виходу:
Червень 2021

Гоночні автомобілі LEGO® DUPLO® Town (10947) — це барвиста гоночна траса, що відкриває можливості ролевої гри і що допомагає в розвитку юним гонщикам.

Захоплюючі машинки перегонів.
З цим барвистим набором з машинами перегонів розвиваюча гра буде динамічною і веселою. Дві інерційні машинки і безліч аксесуарів надихають на нескінченну гоночну ролеву гру. Вимийте автомобілі, зарядите їх, розташуєте конуси, змахніть прапором, щоб дати старт гонці.. і вперед! Коли гонка закінчиться, перебудуйте набір в подіум для пілотів, щоб урочисто нагородити переможця кубком. Це ідеальна іграшка, щоб грати разом з батьками, родичами і друзями, стимулюючи соціальний і емоційний розвиток дошкільників, а також їх творчі навички і дрібну моторику.

Практичні повчальні іграшки для малюків.
Іграшки LEGO DUPLO — це відкриті веселощі, самовираження і навчання з удовольсвием спеціально для дошкільників. З наборами DUPLO батьки і маленькі діти зможуть грати разом і разом проходити найважливіші етапи розвитку в житті малюків.

  • Гоночні автомобілі LEGO® DUPLO® Town (10947) — це барвиста гоночна траса, що відкриває можливості творчих веселощів, захоплюючої ролевої гри і що допомагає в розвитку.
  • У наборі знаходиться чоловіча і жіноча фігурки гонщиків DUPLO® з шоломами, 2 інерційні автомобілі, а також аксесуари : кубок, прапори, зарядна станція для електромобілів, конуси і інструменти для догляду за автомобілем.
  • Придумуючи разом з дитиною захоплюючі історії в ролевій грі на захоплюючій гоночній трасі, ви допомагаєте дошкільникові розвивати соціальні і емоційні навички, а також творчі здібності і дрібну моторику.
  • Цей багатофункціональний, барвистий і практичний ігровий набір відкриває можливості навчання в грі для дітей у віці від 2 років і дозволяє батькам розділити зі своїм малюком дорогоцінні моменти розвитку.
  • Розміри набору складають більше 19 см у висоту, 50 см завширшки і 25 см в глибину. Його можна збирати заново різними способами, і він легко поєднується з іншими іграшками LEGO® DUPLO®.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code