ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Моє перше цуценя та кошеня зі звуками

Артикул:10977

LEGO® • Моє перше цуценя та кошеня зі звуками (10977)
1669 грн

Оцінити:

Артикул:
10977
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
1.5-5
Деталі:
22
Коробка:
282 x 96 x 262
Дата виходу:
Червень 2022

Набір LEGO® DUPLO® Моє перше цуценя та кошеня зі звуками (10977) дозволяє дітям від 18 місяців навчатися, грати та розвивати свої навички.

Чарівні тварини з навчальними звуками.
Цей чарівний набір тварин включає моделі чарівних кошенят і собак, які дошкільнята можуть легко зібрати з двох частин. Малюкам сподобається розміщувати тварин у кільці, що обертається. Кожна із них видає звуки, які урізноманітнять можливості навчання через гру. Звуки вказують час їсти, грати, спати та багато іншого. Це чудовий спосіб познайомити дошкільнят із повсякденними справами.

Ігрове навчання для малюків.
Завдяки іграшкам LEGO DUPLO батьки можуть брати участь у кожному етапі розвитку своїх малюків та заохочувати дітей до вільної гри, самовираження та радісного відкриття світу.

  • Набір «Моє перше цуценя та кошеня зі звуками» LEGO® DUPLO® (10977) дає юним любителям тварин безліч можливостей вчитися у грі.
  • Навчальні моделі котів та собак - набір дозволяє збирати моделі кошенят та цуценят, які видають реалістичні звуки, що відповідають різним ситуаціям. Також включає ігрове кільце.
  • Розвиток навичок - діти можуть побудувати модель з двох блоків, доглядати тварин, грати з ними і прислухатися до їхніх потреб.
  • Подарунок для дошкільнят - цей практичний набір стане чудовим подарунком на день народження або подарунком для дошкільнят віком від 18 місяців.
  • Якраз для малюків - кожна тварина має розміри понад 19 см заввишки, 8 см завширшки та 3 см завглибшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code