ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Дикі тварини Африки

Артикул:10971

LEGO® • Дикі тварини Африки (10971)
359 грн

Оцінити:

Артикул:
10971
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
2-6
Деталі:
10
Коробка:
191 x 61 x 141
Дата виходу:
Червень 2022

Зануртеся у світ творчих ігор з набором «Дикі тварини Африки» LEGO® DUPLO® (10971) та поділіться цінними етапами розвитку з маленькими любителями тварин віком від 2 років і старше.
 
Тварини та місце існування, придатні для малюків.
Ознайомте дошкільнят з тваринами Африки за допомогою цього чарівного слоненя та дитинчати жирафу. Є квіти та дерево, за які зручно тримати фігурки тварин, та тривимірний складаний килимок для гри в лісі, який можна дослідити. Ця універсальна іграшка для сафарі — чудовий спосіб розвинути у дітей самовираження та дрібну моторику, оскільки вони насолоджуються нескінченними рольовими іграми з наймилішими тваринами Африки.
 
Ігрове навчання для малюків.
Всі набори LEGO DUPLO майстерно розроблені з веселими оповіданнями, яскравими квітами, різноманітними персонажами та безліччю деталей, щоб дати вашому маленькому учню ВЕЛИКИЙ старт у житті.
  • Нескінченна гра — LEGO® DUPLO® Дикі тварини Африки (10971) дарує дошкільникам нескінченну практичну розвиваючу розвагу з двома дитинчатами тварин у їхньому природному середовищі.
  • Зручні для малюків фігурки — барвистий ігровий набір включає слоненя і жирафа, яких малюкам легко брати і розміщувати, квіти, дерево і тривимірний килимок для гри в лісі.
  • Ігрове навчання — ця універсальна іграшка-сафарі — захоплюючий спосіб розвинути у дітей самовираження та дрібну моторику, оскільки вони насолоджуються нескінченними рольовими іграми з двома тваринами.
  • Подарунок для дошкільнят. Подаруйте дітям віком від 2 років цей набір для ігор з тваринами на день народження, свята або як подарунок на кожен день.
  • Багато способів гри. Килимок має розміри більше 12 см заввишки, 17 см завширшки і 12 см завглибшки. Дерево висотою понад 8 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code