ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Бабл ті кафе на колесах

Артикул:41733

LEGO® • Бабл ті кафе на колесах (41733)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
41733
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Friends
Вік:
6-12
Деталі:
109
Коробка:
191 x 141 x 46
Дата виходу:
Січень 2023

Творчі діти віком від шести років отримають задоволення від LEGO® Friends Mobile Bubble Tea Shop (41733). У нього входить причіп з магазином і електросамокат. Дах відкривається, відкриваючи інтер’єр, де діти можуть готувати бульбашковий чай зі своїми друзями Новою та Матільдою. Нова має тисячі підписників в Інтернеті, але вона може бути сором’язливою, тому дуже рада знайти Матильду, яка також цікавиться іграми. У набір входять аксесуари для творчих ігор, зокрема збиті вершки, дві пляшки бульбашкового чаю та функція змішування інгредієнтів. Також є маленька каса, столик і талісман з меню.

Діти можуть насолоджуватися.
легким та інтуїтивно зрозумілим будівництвом за допомогою програми LEGO Builder. У ньому вони можуть масштабувати та обертати модель у 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.

Ласкаво просимо до нового покоління Хартлейк-Сіті.
Діти зможуть заводити друзів, відкривати захоплюючі місця та грати в реалістичні пригоди LEGO Friends.

  • Bubble Tea Shop для дітей віком від 6 років - Познайомте творчих оповідачів зі світом конструювання та рольових ігор за допомогою мобільного Bubble Tea Shop LEGO Friends (41733).
  • Дві міні-ляльки та аксесуари - набір включає персонажів LEGO® Friends Нова та Матильда, а також збиті вершки, дві пляшки чаю, касовий апарат, стіл і талісман меню.
  • Наступне покоління Хартлейк-Сіті – у 2023 році всесвіт LEGO® Friends розшириться новими персонажами та локаціями, щоб надихнути на нові пригоди
  • Творчі історії — діти можуть приєднати самокат до мобільного магазину та продавати бульбашки іншим клієнтам у Хартлейк-Сіті.
  • Подарунок для шанувальників бульбашкового чаю, набір LEGO® Friends стане чудовим подарунком на день народження, Різдво або будь-яке інше свято для дітей віком від 6 років, які хочуть створити власний магазин.
  • Ідеальний розмір для дітей - магазин бульбашкового чаю з самокатом має понад 6 см у висоту, 12 см у довжину та 6 см у ширину.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code