ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Могутній дракон Зейна EVO

Артикул:71761

LEGO® • Могутній дракон Зейна EVO (71761)
349 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
71761
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Ninjago
Вік:
6-12
Деталі:
95
Коробка:
191 x 141 x 46
Дата виходу:
Січень 2022

Об'єднай сили із Зейном та його вражаючим могутнім драконом EVO проти небезпечного Кобра-механіка у ряді захопливих битв. Стережися зміїного бластера! Онови Зейна та його могутнього дракона, застрибуй у кабіну й відбивайся за допомогою меча та крутої обертової зброї. Завершивши місію ти отримаєш колекційний стелс-банер.

Познайомте шанувальників ніндзя зі світом пригод LEGO® NINJAGO® із цією бойовою іграшкою «Могутній дракон Зейна EVO» (71761) для дітей віком від 6 років. Цього деталізованого рухомого робота діти можуть поліпшити, щоб зробити ще більше і сильніше, і він озброєний крутим мечем і зірочкою, що обертається.
 
Гарантовані гострі відчуття та нагороди для дітей.
 
У цей набір ніндзя для складання входять дві мініфігурки - Зейн і зміїний воїн Кобра-механік, з якими діти зможуть розіграти захоплюючі історії у місті НІНДЗЯГО-Сіті. Новинка січня 2022 року: коли діти переможуть ворогів ніндзя та виконають завдання, вони отримають у нагороду колекційний прапор.
 
Будівельні набори для творчості прихильників ніндзя.
 
Іграшки NINJAGO захоплять дітей від екранів у захоплюючий світ фантастичних пригод. Тут вони можуть об'єднатися з відважними героями-ніндзя та битися з силами зла за допомогою великого арсеналу наборів для збирання, серед яких є роботи, дракони та храми.
 
  • Іграшковий і дуже рухливий робот - подаруйте дітям незлічени години битв ніндзя з цим могутнім роботом ЕВО Зейна LEGO® NINJAGO® (71761).
  • Дві мініфігурки - цей ігровий набір ніндзя включає Зейна з мечем і бронею для поліпшення його зовнішнього вигляду, а також зміїного воїна Кобру-механіка, озброєного бластером
  • Бій ніндзя — у цього деталізованого іграшкового робота рухливі ноги і руки, велика зірочка-зброя, що обертається, і кабіна, куди діти можуть помістити Зейна для битви зі зміїним воїном.
  • Колекційний прапор — новинка січня 2022 року: коли діти виконують завдання та перемагають зміїного воїна, вони одержують нагороду стяг скритності, який можна розмістити на флагштоку на роботі.
  • Більше нагород — шукайте прапора в семи інших наборах NINJAGO®, у тому числі «Грозовий дракон ЕВО Джея» (71760), «Вогняний дракон ЕВО Кая» (71762) та «Гонковий автомобіль ЕВО Ллойда» (71763).
  • Швидко збирайте та грайте – цей ігровий набір ніндзя з 95 деталей дозволяє дітям віком від 6 років збирати та грати у пригоди у місті НІНДЗЯГО-Сіті.
  • Колекційна модель — іграшковий робот висотою понад 12 см, ідеально підходить, щоб виставити його в дитячій кімнаті.

Обговорити (0)  
З цим товаром ми рекомендуємо
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code