ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Бджолиний будиночок

Артикул:21241

LEGO® • Бджолиний будиночок (21241)
779 грн

Рейтинг:
Оцінити:

Артикул:
21241
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Minecraft
Вік:
8-16
Деталі:
254
Коробка:
262 x 191 x 61
Дата виходу:
Січень 2023

Гравцям Minecraft® у віці від восьми років і більше сподобається набір LEGO® Minecraft Бджолиний будиночок (21241). Ця іграшка створює безмежні можливості для розваг.

У цьому наборі, наповненому кумедними ідеями, представлені легендарні бджоли Minecraft. Гравці можуть використати творчі будівельні навички гри, щоб побудувати будинок у формі вулика. Знімний дах забезпечує легкий доступ усередину. Зовні ви можете збирати стільники з вулика, вирощувати врожай та захищатися від мобів. У набір входять фігурка ведмедя, маленький зомбі, три бджоли та одна зла бджола. Двох бджіл можна змусити рухатися довкола дерева клацанням пальця. Для додаткового цифрового задоволення програма LEGO Builder дозволяє масштабувати та обертати модель під час складання.

  • Minecraft® Action — набір LEGO® Minecraft Бджолиний будиночок (21241) сповнений пригод, які виведуть ігровий досвід на новий рівень.
  • Класичні персонажі — фігурки ведмедя, зомбі-дитини, трьох бджіл та розлютованої бджоли, а також функції та аксесуари.
  • Забавний набір: діти можуть збирати стільники з вулика, вирощувати врожай на фермі та боротися з маленьким зомбі, будуючи базу для вулика та переживаючи пригоди Minecraft®.
  • Подарунок для дітей. Цей практичний набір стане чудовим подарунком на день народження, Різдво чи будь-яке інше свято для шанувальників Minecraft® від 8 років та старше.
  • Для розваг та прикрас - модель висотою 10 см, шириною 14 см і глибиною 8 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code