ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Поліцейська академія

Артикул:60372

LEGO® • Поліцейська академія (60372)
3699 грн

Оцінити:

Артикул:
60372
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Поліція
Вік:
6-12
Деталі:
823
Коробка:
540 x 282 x 91
Дата виходу:
Січень 2023

У набір LEGO® City Поліцейська академія (60372) входить модульна поліцейська ділянка з кількома кімнатами та смугою перешкод зі стіною для скелелазіння, гаєм мавп та канатною дорогою. Також включає керований квадроцикл, 6 мініфігурок і фігурку коня.

Інтерактивні інструкції перетворюють збірку на захоплююче заняття.
Детальний набір включає ілюстровані інструкції та програму LEGO Builder — цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати кожну модель з усіх боків.

Натхненний світ LEGO City.
Набори LEGO City сповнені реалістичних транспортних засобів, деталізованих будівель та дивовижних персонажів, які спонукають до творчих рольових ігор — збирати їх та грати з ними дуже весело.

  • Поліцейська академія. Діти можуть допомогти поліцейським LEGO® City вчитися з набором 60372 Поліцейська академія (60372), який сповнений натхнення для творчих ігор.
  • Що в коробці? - У набір входить двоповерхова поліцейська ділянка з безліччю тренувальних аксесуарів для поліцейських LEGO® City, а також квадроцикл, 6 мініфігурок та фігурка коня.
  • Кумедні особливості та функції - діти можуть випробувати майстерність кадетів-поліцейських, відправивши їх на трасу зі стіною для скелелазіння, гаєм мавп, канатною дорогою та іншими перешкодами, що рухаються.
  • Створено для шанувальників наборів LEGO® City — подаруйте цей набір дітям від 6 років на дні народження, свята або будь-яке інше свято.
  • Розміри - Головна будівля та смуга перешкод мають розміри понад 23 см заввишки, 49 см завширшки та 25 см завглибшки.
  • Аксесуари для мініфігурок LEGO®. Набір входить безліч аксесуарів для заохочення гри, у тому числі щітка для коней, дорожні конуси, наручники, дві гантелі та штанга.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code