ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Вантажівка для ігрового турне

Артикул:60388

LEGO® • Вантажівка для ігрового турне (60388)
1699 грн

Оцінити:

Артикул:
60388
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Круті автомобілі
Вік:
7-14
Деталі:
344
Коробка:
382 x 262 x 70,5
Дата виходу:
Січень 2023

Вантажівка для ігрового турне LEGO® City (60388) наповнений деталями, які будять вашу уяву. Відкрийте трейлер, щоб побачити сцену з двома ігровими станціями та екраном з функцією «анімації». Також є кубок переможця та круті товари для шанувальників кіберспорту Lego City. Просто додайте мініфігурки ведучого та гравця, і турнір може розпочатися!

До комплекту входять інтерактивні цифрові інструкції зі складання. Набір 7+ включає ілюстровані інструкції та програму LEGO Builder, цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати готову модель з усіх точок зору.

Кращі іграшки для дітей.
Діти бачать безліч чарівних транспортних засобів та машин навколо себе, а з наборами LEGO City Great Vehicles, повними реалістичних моделей та забавних персонажів, вони можуть познайомитися з ними ближче та отримати натхнення для рольових ігор .

  • Ігровий турнір. Турнірна вантажівка LEGO® City Вантажівка для ігрового турне (60388) оснащена всім необхідним обладнанням для проведення уявних кіберспортивних змагань.
  • Що в коробці? - Все, що потрібно дітям для складання ігрової вантажівки для турнірів зі сценою, 2 ігровими станціями, екраном, трофеєм переможця, товарами та 3 мініфігурками.
  • Цікаві функції - діти можуть бачити, що відбувається в іграх, на екрані іграшки та змінювати стан індикатора виконання для міні-фігурок гравців для ще більшого задоволення.
  • Подарунок на будь-який випадок - чудовий подарунок на день народження, свято або будь-яке інше свято для дітей від семи років і старше
  • Розміри - Геймерська вантажівка для турніру LEGO® City має розміри більше 13 см заввишки, 33 см завдовжки і 6 см завширшки.
  • Аксесуари для мініфігурок. Аксесуари включають приз переможця, мікрофон, телефон та ігрові елементи, у тому числі великі кулаки та меч.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code