ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Disney Розваги Блискавки МакКвіна й Сирника на автомийці

Артикул:10996

LEGO® • Disney Розваги Блискавки МакКвіна й Сирника на автомийці (10996)
1349 грн

Оцінити:

Артикул:
10996
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Персонажі Disney™
Вік:
2-6
Деталі:
29
Коробка:
282 x 262 x 76
Дата виходу:
Січень 2023

Подаруйте цей ігровий набір LEGO® DUPLO® ? Disney та Pixar's Розваги Блискавки МакКвіна й Сирника на автомийці (10996) дітям від 2 років і старше. Ця забавна модель дозволить юним будівельникам провести час із улюбленими персонажами з фільму «Тачки» і помити їх на автомийці.

Креативний набір для найменших.
Хранителів та дітей можна зібрати Блискавка МакКуїн, Матер та автомийка разом. LEGO DUPLO — це чудові іграшки, адаптовані для маленьких рук, які розвивають зорово-моторну координацію. У комплект входить рухомий важіль мийки і стіл для тюнінгу, що обертається, на якому можна виконувати ремонт за допомогою гайкового ключа. А коли діти причеплять Блискавку Маккуїна до гака, Метр зможе його буксирувати. Діти можуть вигадувати власні історії з відомими персонажами з популярного фільму.

Приєднуйтесь до веселощів!
Усі набори LEGO DUPLO професійно розроблені з творчими функціями та знаковими персонажами, які дозволяють дорослим спостерігати за наступними етапами розвитку своїх дітей, граючи разом.

  • Автомийка LEGO® DUPLO® для невеликих будівельників. Перенесіть дітей у світ автомобілів Disney та Pixar за допомогою набору для автомийки Розваги Блискавки МакКвіна й Сирника на автомийці (10996).
  • Мийка улюблених героїв. У набір входять моделі Блискавки МакКуїна і Метра з мультфільмів Disney і Pixar's Cars, а також автомийка і обертовий стіл для налаштування з кубиків.
  • Розвиток моторики - діти водять машинки по автомийці LEGO®, піднімають рукоятку мийки і оглядають машинки на тюнінговому столі, що обертається.
  • Подарунок для дітей віком від двох років та старше: цей подарунок на день народження або перший набір LEGO® для фанатів мультфільму Disney та Pixar Cars дозволяє дітям та опікунам грати разом та брати участь у розвитку найменших.
  • Розміри: Блискавка МакКвін має висоту 5 см, довжину 6 см і ширину 9 см. Автомийка має висоту 14 см, ширину 16 см і глибину 8 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code