ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Рапунцель, що обертається

Артикул:43214

LEGO® • Рапунцель, що обертається (43214)
359 грн

Оцінити:

Артикул:
43214
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Disney
Категорія:
Disney Princess
Вік:
5-12
Деталі:
89
Коробка:
122 x 141 x 46
Дата виходу:
Січень 2023

Здивуйте дітей віком від 5 років із набором LEGO® ? Disney Рапунцель, що обертається (43214).Він включає збірну підставку з прикрасами, ключ і місце для фігурки хамелеона LEGO Паскаля, міні-ляльку LEGO Рапунцель і «алмазне» плаття, яке можна комбінувати з парасолькою для зберігання міні-ляльки. Діти можуть насолоджуватися простим та інтуїтивно зрозумілим конструюванням за допомогою програми LEGO Builder, яка дозволяє їм масштабувати та обертати моделі у 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.

Грай і вчися.
Цей набір допоможе шанувальникам Рапунцель розвинути важливі навички. підходить для самостійної гри, але його також можна комбінувати з іншими наборами LEGO Disney (продаються окремо).

Відомі персонажі.
Цей кумедний набір змусить дітей швидко грати з міні-лялькою Disney Рапунцель LEGO та фігуркою Паскаля Хамелеона LEGO. Це креативний подарунок на будь-яке свято.

  • Весілля з уявою — подаруйте фанатам Діснея Рапунцель набір LEGO® ? Disney Рапунцель, що обертається (43214). Весілля починається з будівництва, а потім триває.
  • Що всередині?Цей набір з 89 предметів включає збірну підставку з декоративними деталями і ключем, невелике відділення для фігурки LEGO® та «алмазне» плаття, яке трансформується у відділення для міні-лялечки LEGO.
  • Відомі персонажі — включає фігурку принцеси Діснея Рапунцель і хамелеона Паскаля LEGO®.Набір можна комбінувати з іншими наборами принцес Діснея (продаються окремо) або грати окремо.
  • Творчий подарунок для дітей віком від 5 років — дітям сподобаються творчі ігрові можливості, які пропонує цей набір. Це ідеальний подарунок на день народження або без приводу.
  • Весілля на ходу - Коробка (з міні-лялькою) має висоту 11 см, ширину 6 см і глибину 5 см, тому діти можуть зібрати цей набір і грати в нього будь-де і будь-коли.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code