ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Складна фігурка саламандри Бруні

Артикул:43186

LEGO® • Складна фігурка саламандри Бруні (43186)
429 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
43186
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Disney
Категорія:
Disney Princess
Вік:
6-12
Деталі:
96
Коробка:
157 x 141 x 45
Дата виходу:
Січень 2021

Приєднуйтеся до прихильників мультфільму "Криижане серце 2" Disney з цим чудовим набором "Складна фігурка саламандри Бруні" LEGO® ǀ Disney (43186). Невеликий набір включає яскраво-синю фігурку саламандри для зборки і ще 3 маленьких моделі. У наборі є друкарське керівництво по зборці і електронні інструкції Instructions PLUS! Використовуючи додаток LEGO Building Instructions, маленькі будівельники відчувають себе справжніми майстрами - це дуже здорово!

  • Побалуйте дитину, подарувавши їй забавний набор "Складна фігурка саламандри Бруні" LEGO® ǀ Disney (43186). Невеликі додаткові моделі стимулюють довгу творчу гру.
  • Цей симпатичний набір за мотивами мультфільму Disney "Крижане серце 2" включає фігурку саламандри LEGO®, маленьке збірне іграшкове вогнище, сніжинку і 2 іграшкових зефіра на паличках.
  • Набор з персонажем допомагає розвивати навички зборки у дітей і стимулює їх уяву. Він стане відмінним доповненням до будь-якого іншого набору "Крижане серце 2" LEGO® ǀ Disney.
  • Прихильники "Крижаного серця 2" Диснея або інших наборів LEGO® Disney полюблять цей набір з його можливостями творчої гри. Збірна модель - ідеальний подарунок для дитини у віці від 6 років.
  • Портативний і готовий до веселощів. Розміри саламандри Бруні- трохи більше 4 см у висоту і 14 см в довжину. Зібравши його, ви зможете грати з ним знову і знову, самостійно або з друзями.
  • Друкарські інструкції по зборці - це здорово, а електронні Instructions PLUS - просто неймовірно! Використовуючи додаток LEGO® Building Instructions, навіть юні будівельники зможуть збільшувати масштаб і візуалізувати моделі в процесі зборки

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code