ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Бомбардувальник TIE

Артикул:75347

LEGO® • Бомбардувальник TIE (75347)
2749 грн

Оцінити:

Артикул:
75347
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Star Wars
Категорія:
Епізоди I-VI
Вік:
9-16
Деталі:
625
Коробка:
382 x 262 x 70,5
Дата виходу:
Січень 2023

Прихильники фільму «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь» можуть розіграти місії Імперії з розгрому повстанців за допомогою зібраних із кубиків TIE-бомбардувальників LEGO® (75347). Корабель має кабіну для мініфігурок, що відкривається, функцію скидання торпед і 2 пружинних шутера. Стане чудовим подарунком для шанувальників «Зоряних воєн™» віком від дев'яти років. Включає мініфігурки Дарта Вейдера, віце-адмірала Слоана і пілота бомбардувальника СІД зі зброєю, а також дроїда GNK і візок з торпедою.

Цифрові інструкції.
Завантажте програму LEGO Builder, щоб отримати ще більше задоволення. Він пропонує покрокові цифрові інструкції зі складання та інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту, які допоможуть вам візуалізувати вашу модель.

Фантастичні конструктори.
Компанія LEGO Group займається створенням моделей космічних кораблів, транспортних засобів, локацій та персонажів із всесвіту «Зоряних війн» з 1999 року. Широкий асортимент наборів порадує шанувальників різного віку.

  • СІД-бомбардувальник LEGO® Star Wars ™ (75347) у дії. Шанувальники можуть пережити сцени з фільму «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь» за допомогою цього зібраного із кубиків СІД-бомбардувальника.
  • Три мініфігурки LEGO® Star Wars ™ зі зброєю та фігурка дроїда GNK — Дарт Вейдер зі світловим мечем, віце-адмірал Слоан та пілот TIE-бомбардувальника з бластерами, а також фігурка дроїду GNK
  • Бомбардувальник СІД, створений для рольових ігор, оснащений кабіною для мініфігурок, що відкривається, торпедним відсіком з функцією скидання 4 торпед (включаючи 6 збірних торпед) і 2 шутерами.
  • ТІ Bomber Torpedo Trolley — візок із місцем для мініфігурки водія LEGO® та двома торпедами ззаду.
  • Цей конструктор із 625 деталей стане подарунком для дітей віком від 9 років і стане чудовим подарунком на свято, день народження або будь-який інший день творчим юним фанатам «Зоряних війн».
  • Збирайте, грайте та демонструйте збірний бомбардувальник TIE розміром понад 10 см заввишки, 16 см завдовжки та 20 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code