ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
McLaren Senna GTR™

Артикул:42123

LEGO® • McLaren Senna GTR™ (42123)
2099 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
42123
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Technic
Вік:
10-16
Деталі:
830
Коробка:
382 x 262 x 70,5
Дата виходу:
Січень 2021

Запаморочлива швидкість. Непереможна сила. Неперевершений вигляд. Модель McLaren Senna GTR™ – це беззаперечна легенда перегонів. А тепер ти можеш скласти власну автентичну копію приголомшливого суперкара McLaren із серії LEGO® Technic. Досліди всі реалістичні функції та привабливі деталі дизайну, а потім постав свій автомобіль на видному місці, щоб він привертав погляди всіх навколо.

Реалістичні деталі і розширені функції.
McLaren Senna GTR - єдиний у своєму роді, а у версії LEGO Technic він вражає не менше, ніж є насправді. Досить поглянути на його V8 з рухомими поршнями, легендарними дверима, що відкриваються, а також реалістичними кольорами і графікою, які роблять його схожим на справжній. Використовуйте ручку для управління автомобілем, а потім помістите модель на полицю, де вона обов'язково притягне увагу багатьох людей.
Відкрийте світ інженерії дітям.
Набори LEGO Technic складаються з реалістичних рухомих механізмів, які забезпечують доступне введення у світ інженерії для будівельників LEGO.

  • LEGO® Technic 42123 McLaren Senna GTR ™ - приголомшлива модель для прихильників суперкарів з множиною точно відтворених деталей, натхненних справжнім автомобілем.
  • Вивчите справжні особливості цієї моделі, такі як двигун V8 з рухомими поршнями, що детально пропрацював, і двері, що відкриваються у фірмовому стилі McLaren.
  • Управляйте іграшковою моделлю McLaren за допомогою ручки на даху.
  • Ви шукаєте кращий підарунок для фаната автоспорту або суперкарів? Цей комплект - ідеальний вибір для дітей від 10 років і старше, які хотіли б мати у своїй колекції власний гоночний автомобіль McLaren.
  • Ця дивна модель гоночного автомобіля відмінно виглядає на полиці і напевно пробудить уяву кожної дитини і дорослого, захопленого суперкарами, автоспортом або автомобілями McLaren.
  • Модель має висоту 9 см, довжину 32 см і ширину 12 см.
  • Колекційна машинка від McLaren, як і її справжній аналог, привертає увагу своїми кольорами і прикрасами.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code