ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Ford Mustang Shelby® GT500®

Артикул:42138

LEGO® • Ford Mustang Shelby® GT500® (42138)
2099 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
42138
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Technic
Вік:
9-16
Деталі:
544
Коробка:
382 x 262 x 70,5
Дата виходу:
Січень 2022

Приготуйся стати легендою автомобільних перегонів на цьому крутому надпотужному автомобілі. Насолоджуйся конструюванням Ford Mustang Shelby® GT500® від LEGO® Technic та влаштуй йому тест-драйв. Відтвори гострі відчуття на трасі, коли твій автомобіль розвиває швидкість за допомогою 2 інерційних двигунів. Досліди усі функції доповненої реальності у додатку LEGO Technic AR. Після динамічних перегонів, гордо покажи свій автомобіль.

З цим захоплюючим набором Ford Mustang Shelby GT500 LEGO Technic (42138) діти віком від 9 років зможуть зібрати власний іграшковий автомобіль для швидкісних гонок. Цікава збірка дає чудову можливість познайомитися з інженерною справою, але це лише початок! Використовуючи 2 інерційні двигуни, діти можуть відправити іграшковий автомобіль у гонку. Використовуйте AR, щоб вивести гру на новий рівень з безліччю неймовірних функцій доповненої реальності.
 
Беріть участь у перегонах як справжній пілот. Діти можуть розважатися годинами, випробовуючи іграшковий масл-кар з додатками LEGO Technic AR. Ганяйтеся на своєму боліді, проходьте випробування та відкрийте для себе безліч захоплюючих способів гри. Ця модель також чудово підходить для демонстрації – просто додайте задню кришку, щоб надати їй елегантного вигляду.
 
Відмінне запровадження в інженерну справу. Збірні моделі LEGO® Technic оснащені реалістичними рухомими деталями та механізмами, покликаними у доступній формі познайомити конструкторів зі світом інженерного мистецтва.
 
  • Зберіть ікону швидкісних гонок - шанувальникам гоночних автомобілів сподобається збирати та досліджувати цю динамічну модель гоночного боліду Ford Mustang Shelby GT500 LEGO Technic (42138).
  • Інерційний механізм - два інерційні механізми дозволяють з легкістю керувати цією класною іграшкою. Просто відкотіть її назад, а потім відпустіть, щоб машина помчала вперед.
  • Приголомшлива доповнена реальність — використовуйте LEGO® Technic AR, щоб випробувати автомобіль у гонці по віртуальній гоночній трасі. Погляньте на випробування, щоб знайти ще більше цікавих способів гри.
  • Ідеально підходить для будь-якого шанувальника гонок у віці від 9 років - цей набір для складання масл-кара стане найкращим подарунком для кожного, хто любить гоночні автомобілі, швидкісні гонки або ігри з доповненою реальністю.
  • Ідеальний розмір для гри - розміри цього крутого автомобіля складають більше 8 см заввишки, 27 см завдовжки і 12 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code