ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Вогняний каскадерський мотоцикл

Артикул:60311

LEGO® • Вогняний каскадерський мотоцикл (60311)
259 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
60311
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Каскадери
Вік:
5-10
Деталі:
11
Коробка:
91 x 122 x 47
Дата виходу:
Січень 2022

Заводь каскадерський мотоцикл, що працює на маховику, і приготуйся до захопливих пригод із каскадерами LEGO® City! Приєднуйся до героїчної пожежниці із серіалу LEGO City Фреї МакКлауд на її мегамашині. Дай волю дивовижному каскадерському мотоциклу й злітай із рампи, щоб виконати захопливі стрибки, приголомшливі маневри в повітрі та дивовижні приземлення. Тримайся міцно!

Розпалюйте дитячу гру з цим набором «ВВогняний каскадерський мотоцикл» LEGO® City (60311), в якому є приголомшливий іграшковий мотоцикл з маховиком для виконання ефектних трюків та героїня серіалу «ЛЕГО Сіті. Пригоди» пожежна Фрея МакКлауд. Це вірний рецепт для захоплюючих динамічних веселощів!
 
Ігровий набір для дітей від 5 років! З цим ігровим набором діти отримають простий друкований посібник, а у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів для нього є інструкції Instructions PLUS. Це інтерактивний посібник зі складання з функціями масштабування, обертання та перегляду допомагає юним шанувальникам LEGO стати майстрами будівництва!
 
Діти у центрі подій! Набори із серії LEGO City Stuntz пропонують дітям відправитися в центр подій: у їхньому розпорядженні мотоцикли з маховиками, круті автомобілі, реалістичні будівлі та веселі персонажі, які надихають на творчу рольову гру за реальними подіями. Поєднуйте ігрові набори з неймовірного всесвіту LEGO City Stuntz для грандіозних уявлень з запаморочливими трюками!
 
  • Ігровий набір «Вогняний каскадерський мотоцикл» LEGO® City (60311) дозволяє дітям влаштовувати яскраві вистави з крутим каскадерським мотоциклом з маховиком та персонажем серіалу «ЛЕГО Сіті» Фрей МакКлауд.
  • Що в коробці? Все, що потрібно дітям, щоб зібрати каскадерський мотоцикл із маховиком та мініфігурку персонажа серіалу «ЛЕГО Сіті. Пригоди» пожежну Фрей МакКлауд.
  • Діти розганяють каскадерський мотоцикл, щоб запустити маховик, а потім відпускають його для приголомшливих стрибків, повітряних трюків та приземлень.
  • Іграшка «Вогняний каскадерський мотоцикл» LEGO® City – це чудовий подарунок на Новий рік, день народження або просто без приводу для любителів каскадерів та дітей віком від 5 років.
  • Розміри вогняного трюкового мотоцикла в зібраному вигляді: більше 3 см заввишки, 6 см завдовжки і 2 см завширшки.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code