ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Відкриття Ілу

Артикул:75575

LEGO® • Відкриття Ілу (75575)
949 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
75575
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
Avatar
Вік:
8-16
Деталі:
179
Коробка:
262 x 141 x 48
Дата виходу:
Січень 2023

З набором LEGO® Avatar Відкриття Ілу (75575) діти та фанати «Аватара» віком від 8 років можуть вирушити на екзолуну Пандори. Оживіть свої улюблені сцени з «Аватара: Шлях води» або створіть свої власні історії з рухомою фігуркою Ілу, мініфігурками Циреї та Тука та моделлю коралового рифу Пандори.

В комплект входять інтерактивні інструкції зі збирання. Цей набір LEGO Avatar включає ілюстровані інструкції та програму LEGO Builder, цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати готову модель з усіх точок зору.

Для гри та демонстрації в наборах LEGO Avatar представлені культові транспортні засоби, машини, тварини, істоти та персонажі з фільму «Аватар». Вони ідеально підходять для творчої гри, а моделі можна розмістити так, що вони прикрасять будь-яку кімнату. Збирайте та комбінуйте набори аватарів LEGO, щоб розширити ігрові можливості, або створіть власну версію Пандори.

  • Набір аватарів LEGO®. З набором аватарів LEGO® Відкриття Ілу(75575) діти та любителі кіно можуть відтворювати сцени із сиквела або створювати свої власні пригоди.
  • Що в коробці? - Все, що вам потрібно, щоб побудувати рухливу фігурку Ілу, мініфігурки Цирей та Тук, декорації коралового рифу Пандори та підставку для дисплея.
  • Для розваги та прикраси — виявіть творчий підхід або розташуйте персонажів і використовуйте підставку для дисплея, щоб відтворити сцени з фільму «Аватар: Шлях води».
  • Ідея подарунка. Конструктор LEGO® Avatar стане чудовим подарунком на дні народження, свята та інші свята для шанувальників «Аватара» та дітей віком від 8 років, яким подобаються кумедні іграшки.
  • Розміри - фігура Ілу (без підстави) має розміри понад 4 см заввишки, 12 см завширшки та 21 см завглибшки.
  • Круті аксесуари для мініфігурок LEGO® — цей набір LEGO Avatar включає іграшкову косу На'ві, підводний спис і 2 екзотичні риби.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code