ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Візит лікаря

Артикул:10968

LEGO® • Візит лікаря (10968)
689 грн
Немає в наявності

Оцінити:

Артикул:
10968
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
2-6
Деталі:
34
Коробка:
262 x 118 x 191
Дата виходу:
Березень 2022

Маленьким лікарям та медсестрам сподобається доброзичливий лікар та веселі заняття, які представлені у наборі «Візит лікаря» LEGO® DUPLO® Rescue (10968). Цей універсальний ігровий набір стане чудовим способом підготувати малюків віком від 2 років до візиту до лікаря.
 
Ігровий набір, що розвиває, з лікарем.
Ознайомте дошкільнят із забавними заняттями, які чекають на них у поліклініці. Доброзичливий лікар за допомогою гнучкого стетоскопа (надійно прикріпленого) прослухає серце дитини — та серце зображено на верхній частині фігурки дитини. На стіні висить таблиця зростання з жирафом, у раковині можна помити руки, а тато може почекати на стільці. Цей ігровий набір розповідає про важливість міцного здоров'я та дбайливої ??поведінки, що робить його ідеальним для розвитку соціальних та емоційних навичок у дітей.
 
Навчання у грі для малюків.
Батьки можуть поділити з дітьми дорогоцінні віхи розвитку, адже іграшки LEGO DUPLO — це відкриті веселощі, самовираження та радісне дослідження в руках маленьких дітей.
  • Відмінний подарунок для маленьких лікарів — набір «Візит лікаря» LEGO® DUPLO® Rescue (10968) познайомить дошкільнят із веселими заняттями у поліклініці. Також це чудовий спосіб підготуватися до візиту до лікаря.
  • Веселий ігровий набір — у наборі 3 фігурки LEGO® DUPLO®: доктор, батько та дитина. Крім того, тут є плюшеве ведмежа дитини, таблиця росту з жирафом, раковина, кушетка, чемоданчик, що відкривається, і 2 стільці.
  • Творча рольова гра — діти використовують гнучкий стетоскоп лікаря (надійно прикріплений), щоб перевірити серцебиття у дитини та розігрувати нескінченні дбайливі історії.
  • Медична клініка для дбайливих дітей — цей практичний ігровий набір ідеально підходить для маленьких лікарів та медсестер віком від 2 років, а також для батьків, які хочуть розділити дорогоцінні віхи розвитку зі своїми малюками.
  • Універсальний ігровий набір — розміри цього придатного для маленьких дітей набору складають більше 17 см заввишки, 20 см завширшки і 10 см завглибшки. Він легко поєднується з іншими іграшками LEGO® DUPLO® для ще більших веселощів.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code