ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Органічний город

Артикул:10984

LEGO® • Органічний город (10984)
1669 грн

Оцінити:

Артикул:
10984
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
DUPLO
Категорія:
Мої перші набори
Вік:
1.5-4
Деталі:
43
Коробка:
370 x 180 x 180
Дата виходу:
Березень 2023

Занурте свого маленького дослідника в природу разом з набором LEGO® DUPLO® My First «Органічний город» (10984). Цей набір містить безліч функцій, які допоможуть батькам розпочати розмову про те, що росте в саду, і познайомити дітей із концептом екосистеми. Дитячим рученятам буде що досліджувати: іграшки у вигляді помідорів, моркви й кавунів, дерева, квіти, дикі тварини й кубики погоди. Коли час закінчувати гру, всі деталі акуратно забираються в коробку з кубиками LEGO DUPLO.

Іграшки, що допомагають у розвитку дитячого навчання.
Набори LEGO DUPLO із серії «My First» дарують безмежні можливості для творчого навчання в ігровій формі. Цей практичний набір вчить малюків росту овочів і фруктів завдяки яскравим деталям для конструювання, які допомагають розвивати дрібну моторику малюка. Рослини мають чарівні вирази обличчя, які надихають дітей на самовираження та допомагають їм розпізнавати відмінності, насолоджуючись нескінченними творчими розвагами з цим набором принадних фігурок продуктів харчування.

  • Розвиваючі іграшки для дітей - LEGO® DUPLO® First Органічний город (10984) знайомить дошкільнят віком від 18 місяців із природою, істотами та тим, як ростуть рослини в саду.
  • Безліч функцій - набір включає кубики помідора, моркви та кавуна, дощову хмару та веселку, дерева, квіти, сонечко, бджолу, вулик та лійку.
  • Творчі ігри та навчання - цей універсальний набір LEGO® DUPLO® допомагає дітям виражати себе та розвивати координацію рук і очей, оскільки вони насолоджуються нескінченними творчими іграми та вивчають сад.
  • Подарунок для дітей, які люблять природу - Ви шукаєте розвиваючу іграшку для дітей віком від 18 місяців, які люблять сад? Подаруйте цю креативну іграшку своїм малюкам на дні народження, свята чи інше свято.
  • Навчіть дітей тримати речі охайними: коробка з блоками, яку можна складати, має розміри понад 18 см у висоту, 36 см у ширину та 18 см у глибину, тож коли час для гри закінчиться, буде достатньо місця для всіх деталей

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code