ОПТОВИЙ ПРОДАЖ ІГРАШОК
(044)236-98-66
(067)828-29-33
Сміттєпереробна вантажівка

Артикул:60386

LEGO® • Сміттєпереробна вантажівка (60386)
1269 грн

Оцінити:

Артикул:
60386
Бренд:
LEGO®
Тип:
Конструктор і аксесуар LEGO®
Серія:
City
Категорія:
Круті автомобілі
Вік:
5-12
Деталі:
261
Коробка:
354 x 191 x 70
Дата виходу:
Січень 2023

Цей набір LEGO® City Сміттєпереробна вантажівка (60386) для дітей від 5 років має безліч реалістичних елементів, у тому числі центр утилізації з 3 контейнерами. Вантажівка оснащена підйомником, що перекидається, для спорожнення контейнерів і підйомною розвантажувальною платформою. Додайте ще три мініфігурки та кішку, і почнеться найцікавіше.

Друкарські та цифрові інструкції зі складання.
У набір входять ілюстровані інструкції та додаток LEGO Builder, цифровий інструмент масштабування та повороту, який допомагає дітям візуалізувати готову модель з усіх точок зору.

Іграшка LEGO City Great Vehicles.
Діти бачать навколо себе безліч чарівних транспортних засобів та машин, а з наборами LEGO City Great Vehicles, повними реалістичних моделей та забавних персонажів, вони можуть познайомитися з ними ближче та надихнутися на необмежену творчу гру. .

  • Іграшкова вантажівка-утилізатор. З набором LEGO® City Сміттєпереробна вантажівка (60386), яка також включає центр утилізації, піклуватися про навколишнє середовище — це весело.
  • Що в коробці? - Все, що потрібно дітям для складання сміттєвозу LEGO® City, а також центр утилізації іграшок з 3 контейнерами, 3 мініфігурками та фігуркою кішки.
  • Забавні функції для дітей, яким подобаються реалістичні рольові ігри: діти можуть активувати підйомник, що перекидається, щоб спорожнити сміттєві баки у вантажівку і підняти платформу для розвантаження.
  • Подарунок LEGO® на будь-який випадок — подаруйте цей набір на день народження або будь-яке інше свято для дітей віком від 5 років.
  • Розміри - у складеному вигляді висота моделі 8 см, довжина 21 см, ширина 6 см.

Обговорити (0)  
Є питання по цьому товару?
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code